Skup złomu Stalowa Wola

Jeśli masz na swoim podwórku, terenie firmy lub w piwnicy zbędny złom stalowy lub metalowe przedmioty, koniecznie odwiedź nasz skup złomu ZŁOM LESTA. Jesteśmy firmą, która skupuje złom zarówno od firm, jak i od klientów indywidualnych, a naszą specjalizacją jest skup surowców wtórnych, w tym złomu stalowego, żeliwnego oraz metali kolorowych.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług, nie tylko uzyskasz dodatkowe pieniądze, ale również pozbędziesz się zbędnego balastu, odpadów metalowych, co przyczyni się do poprawy estetyki otoczenia. Nasza firma działa na rynku już ponad 30 lat i od samego początku koncentruje swoją działalność na jasnych i przejrzystych zasadach działania. Dzięki wieloletniej praktyce mamy ogromne doświadczenie, a nasza firma posiada wielu zadowolonych klientów.

Podejmujemy się skupu każdej ilości złomu, począwszy od pojedynczych elementów, takich jak pręty czy puszki aluminiowe, po duże zlecenia. Posiadamy niezbędne uprawnienia na transport drogowy pojazdami specjalistycznymi z odpadami oraz dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, co pozwala nam na sprawny odbiór złomu bezpośrednio od klienta. W naszej firmie masz również gwarancję uczciwej wyceny złomu metalowego.

Nie zwlekaj i przynieś do nas swoje niepotrzebne przedmioty wykonane z metali. Oferujemy również skup katalizatorów, skup złomu stalowego, skup złomu metali kolorowych, auto złom oraz złomowanie samochodów, a także odzysk metali żelaznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie recyklingu złomu stalowego i dzięki posiadanym technologiom wiemy i działamy z myślą o środowisku oraz przyszłych pokoleniach. Należy prowadzić skuteczny odzysk surowców, a to gwarantuje skup złomu Stalowa Wola!Zadzwoń do nas aby sprzedać złom: tel. 15 822 94 46Jaki złom skupujemyw Stalowej Woli?

 • złom stalowy: złom niewsadowy, złom wsadowy
 • złom pozostały po produkcji
 • wióry ze stali i żeliwa
 • złom żeliwny w całości
 • stal kwasoodporna wszystkie rodzaje
 • samochody do skasowania
 • złom metali nieżelaznych (kolorowych) – wszystkie metale nie wliczając, m.in. aluminium, miedzi, cynku
 • skup akumulatorów samochodowych
 • skup katalizatorów
 • skup monolitu ceramicznego, filtrów DPF/FAP
 • Puszki aluminiowe (skup puszek aluminiowych)
 • skup puszek stalowych

Skup złomu Stalowa Wola

Cena złomu Stalowa Wola

Cena złomu w Stalowej Woli jest uzależniona od rodzaju złomu, który chce się sprzedać. W szczególności, złom stali nierdzewnej jest obecnie bardzo pożądanym surowcem, cieszącym się zainteresowaniem wśród złomiarzy. Jego cena zazwyczaj przewyższa cenę innych rodzajów stali, takich jak stal zwykła czy żeliwo.

W kontekście powyższego, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy ZŁOM LESTA, która gwarantuje najlepszą cenę za sprzedaż złomu. Działamy sprawnie i zapewniamy naszym klientom korzystne ceny oraz elastyczny termin płatności i sposób zapłaty, co przekłada się na pozytywny przebieg transakcji w naszej firmie. Jesteśmy bezkonkurencyjni w dziedzinie przetwarzania odpadów i recyklingu odpadów metalowych! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

Na początku warto zaznaczyć, że ceny skupu złomu zmieniają się regularnie w zależności od wielu czynników, takich jak cena surowców na rynku międzynarodowym, kursy walut, popyt i podaż, a także stan techniczny surowca. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny skupu niektórych rodzajów złomu:

 • Cena złomu stalowego: od 1000 zł/tony do 2000 zł/tony, w zależności od jakości i stanu technicznego
 • Cena aluminium na złomie: od 2000 zł/tony do 4000 zł/tony, w zależności od jakości i ilości
 • Cena miedzi złom: od 15000 zł/tony do 30000 zł/tony, w zależności od jakości i ilości
 • Cena złomu miedzi: od 30000 zł/tony do 40000 zł/tony, w zależności od jakości i ilości
 • Ceny metali kolorowych: w zależności od rodzaju, jakości i ilości, od 5000 zł/tony do 25000 zł/tony
 • Aktualne ceny złomu stalowego: zwykle oscylują w granicach 1500 zł/tony do 2500 zł/tony
 • Aktualne ceny złomu aluminium: zwykle oscylują w granicach 3000 zł/tony do 4000 zł/tony
 • Aktualne ceny złomu miedzi: zwykle oscylują w granicach 25000 zł/tony do 30000 zł/tony

Skup złomu Stalowa Wola cennik

Nasza firma ZŁOM LESTA to specjalista w skupie złomu oraz metali kolorowych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu do recyklingu. Dzięki temu, możemy zapewnić jak najlepszą wycenę różnego rodzaju surowców wtórnych i odpadów. Oferujemy konkurencyjne ceny, które sprawiają, że transakcje przeprowadzane z nami są wysokiej jakości, szybkie i bezproblemowe. Nieustannie kładziemy nacisk na efektywny recykling złomu stalowego i skuteczny odzysk surowców, zachowując jednocześnie bezpieczeństwa pracy.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, ale również do osób prywatnych, które chcą pozbyć się zbędnych elementów wykonanych z miedzi, aluminium, mosiądzu, brązu, aluminium puszka, cynku i jednocześnie na tym zarobić.

Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy nam zaufali, nawiązali z nami współpracę i regularnie do nas powracają. To efekt naszego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdej transakcji. Oferujemy korzystne ceny oraz przejrzysty cennik, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie potrzeby skorzystania z naszych usług. Aby poznać zawsze aktualne ceny złomu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 15 822 94 46.

Niezmienny cennik skupu złomu, aluminium, miedzi i akumulatorów w Stalowej Woli:

Skup akumulatorów Stalowa Wola

Zużyte akumulatory są jednym z największych problemów związanych z odpadami. Dlatego skup akumulatorów jest ważnym elementem recyklingu. Oddając zużyty akumulator do profesjonalnego skupu, możemy mieć pewność, że zostanie on odpowiednio zutylizowany i nie zanieczyści środowiska.

Ceny złomu akumulatorów w skupie są uzależnione od różnych czynników, takich jak typ akumulatora, jego stan i waga. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego skupu akumulatorów, takiego jak skup akumulatorów Stalowa Wola, który oferuje konkurencyjny cennik skupu akumulatorów.

W skupie akumulatorów Stalowa Wola ceny za zużyte akumulatory są ustalane na podstawie bieżącej sytuacji rynkowej, co pozwala na oferowanie klientom atrakcyjnych cen za ich użyte baterie. Ceny skupu akumulatorów w mieście Stalowa Wola są zależne również od wagi i stanu akumulatora. Skup akumulatorów Stalowa Wola przyjmuje akumulatory o różnej pojemności i stanie technicznym.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz sprzedać swoje zużyte akumulatory w zamian za odpowiednią cenę, to skup akumulatorów Stalowa Wola jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zapewniamy uczciwy cennik skupu akumulatorów oraz fachową obsługę. Dzięki naszemu skupowi zużytych akumulatorów, możesz pozbyć się starych baterii w sposób bezpieczny dla środowiska i otrzymać za nie konkurencyjną cenę.

Skup metali szlachetnych Stalowa Wola (skup palladu i platyny)

Z przyjemnością informujemy, że w naszej firmie ZŁOM LESTA oferujemy skup złomu metali szlachetnych w każdej postaci, włącznie z zniszczoną biżuterią, elementami przedmiotów wykonanymi z metali szlachetnych oraz półproduktami. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do podmiotów gospodarczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy konkurencyjne ceny skupu platyny oraz palladu, które są dokładnie określone w cenniku złomu na naszej stronie internetowej.

Podstawianie kontenerów – odbiór złomu Stalowa Wola

Nasza firma ZŁOM LESTA zawsze stara się zapewnić kompleksową obsługę dla naszych klientów. Jeśli na terenie Twojej posesji znajdują się stare, metalowe urządzenia lub elementy konstrukcji stalowych, które wymagają usunięcia, oferujemy usługę podstawiania kontenerów na złom. Dzięki temu masz pewność, że zalegający złom zostanie bezpiecznie odebrany i przetransportowany do naszej placówki.

Nasza usługa jest dedykowana zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych, które posiadają większe ilości złomu do zutylizowania, a w recyklingu odpadów metalowych i dziedzinie przetwarzania odpadów metalowych jesteśmy najlepsi w okolicy! Możliwe jest podstawienie kontenerów lub załadunek samochodem samozaładowczym typu HDS. W przypadku mniejszych ilości złomu, dysponujemy samochodem do 3,5 tony.

Dla naszych klientów, którzy mają problem z transportem złomu do naszej placówki, oferujemy transport złomu na miejscu. Staramy się zawsze upraszczać proces odbioru, aby oszczędzić czas i usprawnić działanie. Wszelkie szczegóły oraz warunki naszej usługi znajdziesz na naszej stronie internetowej lub telefonicznie pod numerem: 15 822 94 46.

Jak zamówić kontener na złom?

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 15 822 94 46 w celu ustalenia daty podstawienia i odbioru kontenera na odpady. Wspólnie dobierzemy odpowiedni termin oraz adres, pod który zostanie podstawiony kontener.

Nasza firma gwarantuje szybką i sprawną obsługę, dzięki czemu cały proces odbioru odpadów będzie dla Państwa łatwy i wygodny. Po zakończeniu załadunku, wystarczy nam jedynie krótki telefon, a nasi pracownicy zajmą się resztą.

Odpady przemysłowe – odbiór odpadów przemysłowych z Twojego zakładu

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu gromadzenia i utylizacji odpadów przemysłowych, budowlanych oraz niebezpiecznych. Zapewniamy dostęp do odpowiedniej liczby pojemników i kontenerów, które są niezbędne w procesie gromadzenia odpadów, wykorzystującą skomplikowane rozwiązania technologiczne w recyklingu odpadów metalowych. Każdy klient otrzymuje opiekuna, który koordynuje i usprawnia cały proces.

Dzięki naszej elastyczności i odpowiednio dobranej logistyce, jesteśmy w stanie optymalizować koszty związane z utylizacją odpadów. Nasza ewidencja przekazywanych odpadów w BDO pozwala na dokładne śledzenie procesu, uwzględniając datę i miejsce odbioru, kod oraz ilość odpadów.

Nasze rozwiązania są dopasowane do wymogów każdej firmy, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Jeśli potrzebujesz zamówić kontener na złom lub masz pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu: 15 822 94 46, a nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji.

Skup złomu i metali kolorowych Stalowa Wola

W naszym skupie zajmujemy się skupem wielu rodzajów metali kolorowych. W przypadku aluminium, mosiądzu, magnezu czy cynku, nie ma problemu z ich odkupieniem. Dodatkowo, dla rzadszych metali kolorowych, takich jak wolfram, wanad czy molibden, również zapewniamy możliwość ich sprzedaży.

W naszym skupie bez trudu możesz pozbyć się wielu produktów wykonanych z popularnych metali kolorowych. Wszelkie transakcje prowadzimy w sposób profesjonalny i uczciwy, zapewniając naszym klientom konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Skupujemy między innymi:
 • złom aluminium
 • złom miedzi
 • złom mosiądzu
 • złom brązu
 • złom stali nierdzewnej
 • złom ołowiu
 • złom cynku
 • złom znalu
 • złom węglików spiekanych
 • złom niklu
 • chłodnice samochodowe,
 • silniki samochodowe.
 • Felgi stalowe
 • wolfram

Nasza firma oferuje kompleksowy skup puszek aluminiowych w dowolnej ilości. Puszki po napojach stanowią cenny surowiec wtórny, a my jako jedna z pierwszych firm w Polsce podjęliśmy się ich hurtowego skupu. Dzięki nowoczesnym technologiom odlewniczym, puszki aluminiowe są wyjątkowo wartościowym surowcem, który warto oddać do skupu.

Nie wyrzucaj puszek po piwie i napojach, gdyż u nas możesz je wymienić na gotówkę. Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi klientów, którzy chcą sprzedać nam puszek aluminiowych w dowolnej ilości. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami, które pozwalają na przewóz puszek aluminiowych luzem, oraz doświadczoną i przeszkoloną załogą, która zapewnia profesjonalne przetwarzanie skupionych puszek aluminiowych.

Co oferujemy naszym kontrahentom?

 • Rzetelną klasyfikację przyjmowanych surowców wtórnych
 • Dostarczenie kontenerów bezpośrednio pod adres klienta
 • Samodzielny załadunek materiałów
 • Długofalową współpracę opartą na stabilnych warunkach handlowych
 • Transport surowców własnymi środkami
 • Posiadanie specjalistycznego parku maszynowego
 • Fachowy demontaż konstrukcji i budynków
 • Skup surowców wtórnych w każdej ilości
 • Dojazd do klienta na życzenie
 • Możliwość płatności gotówką lub przelewem.

Nasza firma zapewnia wykwalifikowany personel oraz szybką obsługę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na terminowość i dokładność w każdym etapie współpracy.

Oferujemy wysokie ceny skupu, które są negocjowane dla dużych dostaw. Jest możliwość długoterminowej współpracy z naszą firmą, dzięki czemu klienci mogą korzystać z naszych usług w sposób ciągły. .

Posiadamy własną flotę ciężarówek i kontenerowców, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę transportową. .

Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa budowlane, jak również lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego województwa i jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. .

Pytania i odpowiedzi

 • Jakie są ceny skupu puszek aluminiowych?
W styczniu 2023 r. średnia cena aluminium w postaci puszek wynosiła od ok. 3,60 zł/kg brutto do ponad 4,20 zł, jednak możliwe są negocjacje ceny dla dużych dostaw.

 • Jakie metale są najdroższe na złomie?
Największą wartość mają oczywiście metale szlachetne, takie jak pallad, platyna czy złoto.

 • Czego nie można oddać na złom?
Nie przyjmujemy m.in. fragmentów torów kolejowych i trakcji, dekli do studzienek kanalizacyjnych, elementów infrastruktury kanalizacyjnej, znaków drogowych, barierek i monet znajdujących się w obiegu.

 • Czy lodówkę można oddać na złom?
Nie przyjmujemy żadnego rodzaju AGD na skupie złomu w Stalowej Woli.

 • Co dzieje się ze złomem ze złomowiska?
Złom zazwyczaj zostaje poddany procesowi recyklingu i przerobiony na metale wtórne.
Skup złomu Stalowa Wola

Kontakt

Zakres usług:

 • skup złomu
 • kompleksowa kasacja pojazdów
 • sprzedaż części samochodowych
 • usługi transportowe oraz
 • usługi dźwigowe
 • skup katalizatorów samochodowych


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do współpracy!
     

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów Stalowa Wola


Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Części samochodowe

Części samochodowe Stalowa Wola


Poszukujesz części zamiennej do swojego auta?

Znajdziesz ją u nas! Nasza firma posiada bardzo szeroki wybór części do samochodów. Każde z nich są wysokiej jakości, a ich zakup stanowi dla kierowcy dużą oszczędność. W ofercie znajdują się m.in. skrzynie biegów, koła i felgi, oświetlenie, sprzęt audio i części blacharskie, na które bardzo chętnie decydują się osoby posiadające auta francuskie. W razie braku potrzebnego elementu skontaktuj się z naszą obsługą.


Skup katalizatorów

Skup katalizatorów Stalowa Wola


Masz w garażu zużyty katalizator? Przynieś go do nas!

Skupujemy katalizatory samochodowe z każdego typu pojazdów, maszyn, statków i lokomotyw. Skontaktuj się z nami i zobacz ile Ci zapłacimy. Na ile może wycenić Twój katalizator lokalny mechanik w warsztacie? U nas możesz uzyskać wyższą cenę detaliczną, o czym przekonali się nasi Klienci.