Skup katalizatorów samochodowychCeny katalizatorów samochodowychMając wieloletnie doświadczenie w branży obrotu surowcami wtórnymi, nasza firma ZŁOM LESTA z siedzibą w Tarnobrzegu prowadzi skup katalizatorów samochodowych. Oferujemy klientom możliwość ich odsprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie. Skupujemy te podzespoły układu wydechowego, metalowe lub z wkładem ceramicznym, w każdym stanie, w tym uszkodzone mechanicznie czy wyeksploatowane, przeznaczone na złom.

Skup katalizatorów

Skupujemy katalizatory wszystkich marek samochodów: Fiat, BMW, Opel, Ford, Suzuki, Mitsubishi, Chevrolet i wszystkie inne marki niemieckie, japońskie, amerykańskie.

Gwarantujemy uczciwe wyceny, sprawność działania oraz profesjonalne podejście, kierując swoje usługi zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty i zajmiemy się wyceną podzespołów.

Sprzedaż katalizatora w skupie złomu – dlaczego warto?

Jest wiele powodów, dla których warto oddać katalizator na złom, niezależnie od jego stanu. Przede wszystkim część ta w większości przypadków jest bogatym źródłem cennych metali szlachetnych. To m.in. pallad, rod oraz platyna biorące udział w procesie katalitycznego oczyszczania spalin generowanych przez silniki zasilane paliwami konwencjonalnymi. Surowce te, pojedynczo lub wymieszane, znajdą się w podzespołach z wkładem ceramicznym, powszechnie określanym mianem monolitu. W efekcie ceny skupu katalizatorów samochodowych są bardzo atrakcyjne i ich sprzedaż oznacza dodatkowe źródło przychodu, np. dla warsztatu.

Oprócz tego skorzystanie z usług naszej firmy stanowić będzie ważny wkład w ochronę środowiska. Znajdujące się w tych podzespołach metale szlachetne są rzadkie, a ich złoża trudne w eksploatacji. Proces wydobycia jest kosztowny, ale przede wszystkim stanowi ogromne obciążenie dla środowiska. Oddane na złom katalizatory samochodowe są poddawane procesowi recyklingu, a odzyskane surowce trafiają do ponownego użycia.

Najlepsze ceny skupu katalizatorów samochodowych

Jako specjaliści w branży gwarantujemy, że cena katalizatora oddanego na naszym złomie będzie bardzo atrakcyjna. Rzetelnie weryfikujemy każdą część, analizując zawartość cennych metali możliwych do odzyskania. Ich wartość szacujemy na podstawie aktualnym cen rynkowych w skupach. Przyjmujemy nawet monolity w kawałkach lub proszku, niezależnie od tego, z jakiego pojazdu zostały zdemontowane.

Skup katalizatorów

W celu poznania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zainteresowani zarówno pojedynczymi katalizatorami samochodowymi, jak i dostarczanymi nam w ilościach hurtowych. Możemy zająć się ich transportem ze wskazanego miejsca, działając na terenie Tarnobrzegu oraz w obrębie około 50 km od miasta. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo, gwarantując przy tym przejrzyste i uczciwe warunki współpracy.

Profesjonalny skup katalizatorów ZŁOM LESTA

Nasza firma dysponuje wymaganymi prawem pozwoleniami do składowania, przewożenia oraz przetwarzania tych części, w tym także filtrów DPF, które równie przyjmujemy w skupie. Gwarantujemy ich bezpieczny transport, zgodny z restrykcyjnymi normami dotyczącymi ochrony środowiska.

Doświadczeni fachowcy pracujący na złomie, uczciwa cena za każdy katalizator samochodowy oraz kompleksowe wsparcie – to tylko część zalet, które sprawiają, że ZŁOM LESTA cieszy się ogromnym zaufaniem w branży obrotu surowcami wtórnymi. Jesteśmy otwarci nawet na odkup podzespołów niewiadomego pochodzenia. Dysponując nowoczesnymi technologiami, możemy bardzo dokładnie przeanalizować skład każdego monolitu i rzetelnie go wycenić.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego odwiedzenia nas w siedzibie skupu mieszczącej się na terenie Tarnobrzegu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Sprzedaj swój katalizator lub monolit w najlepszej możliwej cenie.

Kontakt

Zakres usług:

 • skup złomu
 • kompleksowa kasacja pojazdów
 • sprzedaż części samochodowych
 • usługi transportowe oraz
 • usługi dźwigowe
 • skup katalizatorów samochodowych


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do współpracy!
     

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów

Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Usługi dźwigowe

Usługi dżwigowe i transportowe

Świadczymy usługi specjalistycznym sprzętem budowlanym wraz z obsługą operatorską i pełnym wsparciem technicznym.

Dysponujemy żurawiem samochodowym samojezdnym o udźwigu do 32t, podnośnikami koszowymi od 18m do 28m, a także ładowarkami teleskopowymi i koparko ładowarkami.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych

Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.

 • Dane adesowe
 • tel. 15 846 92 78
 • tel. kom. 500 080 866
 • Jeziórko-Stale, 39-400 Tarnobrzeg
 • lestastale(małpa)wp.pl