Kasacja pojazdów Tarnobrzeg

Uszkodzenie spowodowane wypadkiem lub kolizją często doprowadza do sytuacji, kiedy jedynym rozsądnym wyjściem jest złomowanie samochodów. Cennik napraw w Tarnobrzegu niejednokrotnie może obciążać portfel, dlatego - jeśli potrzebujesz zezłomować swoje auto - to skup pojazdów, auto szrot i stacja demontażu ZŁOM LESTA oferuje wysokiej jakości usługi dla Klientów, którym potrzebne jest złomowanie pojazdów oraz odstawienie samochodu na złom. Złomujemy wszystkie pojazdy zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę, wyróżniającą się konkurencyjnością, idącą w parze z fachowością realizacji transakcji. Dzięki utylizacji auta możliwe jest uniknięcie konsekwencji prawnych bądź dalszego nieopłacalnego inwestowania. Zapraszamy do naszej oferty złomowania i kasacji samochodów.

Podejmij się współpracy z ZŁOM LESTA i powierz złomowanie aut w ręce naszych specjalistów. Co jeszcze musisz wiedzieć o procesie, jakim jest złomowanie samochodów? Podpowiadamy poniżej!.

Kasacja pojazdów Tarnobrzeg

Auto złom Tarnobrzeg

Chcesz zezłomować stare auto? Szukasz rzetelnej, doświadczonej firmy, zajmującej się kasacją pojazdów w pobliżu Tarnobrzega? Zapraszamy do stacja demontażu pojazdów ZŁOM LESTA w Tarnobrzegu! Nie po drodze? Twój samochód możemy przetransportować do naszej stacji z Twojej posesji własną lawetą bez żadnych opłat. Złomowanie aut Tarnobrzeg obejmuje nie tylko pojazdy sprawne, ale również te uszkodzone i zużyte.

Brak możliwości dojechania pojazdu na nasz auto złom Tarnobrzeg nie stanowi dla nas problemu. Jako profesjonalna auto kasacja, posiadamy flotę lawet, dzięki którym możliwe jest zabranie samochodu z miejsca, gdzie został pozostawiony przez Klienta lub gdzie odmówił on posłuszeństwa.

Jakie pojazdy wymagają kasacji?

Kasacja, inaczej złomowanie aut jest procedurą prowadzoną wtedy, gdy pojazd nie może być już naprawiony, ponieważ jest silnie uszkodzony albo jego naprawa staje się nieopłacalna.

Złomowanie pojazdu prowadzone jest wtedy, gdy pojazd jest:

 • zniszczony
 • powypadkowy
 • spalony
 • wybrakowany
 • skorodowany
 • po aktach wandalizmu

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu recykling i złomowanie pojazdów wszelkich typów i marek sprawia, że nasza firma jest w stanie kompleksowo obsłużyć każdego Klienta – zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. Realizujemy złomowanie aut na najwyższym poziomie już od wielu lat!

Jeśli ciągle zastanawiasz się, czy opłaci Ci się wybrać sprzedaż pojazdu, czy złomowanie samochodu w Tarnobrzegu, to na pewno nasza kasacja aut i atrakcyjna oferta zachęci Cię do tego, aby podjąć szybką decyzję.

Nasza stacja demontażu pojazdów w okolicy Tarnobrzega obsługuje wszelkie firmy transportowe, spedycyjne, windykacyjne oraz korporacje taksówek. Dbamy o Twoją maksymalną wygodę – minimalizujemy formalności, zapewniamy transport oraz oferujemy konkurencyjne ceny.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracownicza czuwają nad najskuteczniejszymi sposobami kasacji aut tak, abyś miał pewność, że wybrane pojazdy zostaną doszczętnie zniszczone (a Ty dobrze zarobił?)

Auto kasacja Tarnobrzeg

Co wyróżnia ofertę naszego skupu aut w Tarnobrzegu? Jako skup samochodów i stacja demontażu pojazdów posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży recyklingu. Nasza firma jest liderem w branży złomowania samochodów. Jakość naszych usług gwarantuje nasze ogromne doświadczenie, profesjonalny zespół oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Skupujemy samochody przeznaczone do demontażu.

Co nas wyróżnia?

– fachowość, ogromne ponad 30 letnie doświadczenie i ekspresowa realizacja wszystkich zleceń;

– atrakcyjne ceny – zapewniamy najlepsze stawki za auto złom w Tarnobrzegu;

– płatność gotówką za złomowanie aut;

– możliwość negocjacji cen za złom;

– zapewnianie transportu na lawecie przeznaczonych do kasacji pojazdów z Tarnobrzega i okolic;

– złomowanie samochodów osobowych i motocykli wszystkich marek i typów;

– minimalne formalności, związane z procesem kasacji auta;

– każde auto ma zapewniony odbiór na lawecie z posesji klienta gratis.

Skup auta na złom Tarnobrzeg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, w której znalazł się również skup samochodów powypadkowych i skup aut na części w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezależnie od stanu technicznego i marki jesteśmy gotowi odkupić od Państwa auto i zapłacić za pojazd adekwatną do wartości cenę. Gwarantujemy wysokie stawki i bardzo korzystne rozwiązania za skup aut uszkodzonych.

Skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych na części

Skupujemy zarówno auta od osób prywatnych, jak i firm i instytucji. Nie ma dla nas znaczenia rok produkcji model czy stan techniczny. Nie musisz nigdzie jeździć. Przyjedziemy do Ciebie lawetą i odkupimy Twój samochód w 15 minut. Skup samochodów używanych zadba o to że auto będzie wyrejestrowanie i nie będzie żadnego problemu w urzędzie Komunikacji.

Skup aut uszkodzonych z reguły stanowi problem, ponieważ wiele osób obawia się zakupu używanego auta, który na swoim koncie ma kolizję lub poważny wypadek drogowy.

Stacja demontażu pojazdów Tarnobrzeg

Jeśli szukasz profesjonalnej stacji demontażu pojazdów w Tarnobrzegu, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze usługi obejmują między innymi: demontaż pojazdów, skup pojazdów, sprzedaż części samochodowych oraz odbiór samochodów z całej Polski. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie demontażu pojazdów. Demontaż pojazdów to nasza specjalność. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na szybki i bezpieczny demontaż pojazdów. Nasz zespół pracuje zgodnie z najwyższymi standardami, co gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm naszych usług.

Jeśli szukasz części samochodowych, również możesz skorzystać z naszych usług. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części samochodowych pochodzących z demontowanych pojazdów. Oferujemy oryginalne części z gwarancją jakości.

Odbiór samochodów na lawecie z posesji to kolejna usługa, którą oferujemy naszym klientom. Odbieramy samochody z całej Polski, co pozwala nam na zapewnienie wygody i komfortu naszym klientom.

Złomowanie pojazdów Tarnobrzeg

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi złomowania na terenie Tarnobrzegu, jak i innych miast Polski. Złomowanie pojazdu odbywa się u nas przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które zapewniają szybkie i bezpieczne złomowanie. Zapewniamy również wycenę pojazdu, dzięki której właściciel może uzyskać najlepszą możliwą cenę za swoje indywidualne zlecenie. Nasz auto szrot zajmuje się złomowaniem samochodów na najwyższym poziomie, co daje nam przewagę na ogólnopolskim rynku.

Kasacji poddajemy wszystkie typy pojazdów:

– Samochody osobowe;

– Busy;

– Auta dostawcze;

– Autobusy;

– Samochody ciężarowe;

– Motocykle i inne pojazdy mechaniczne tego typu;

– Pojazdy rolnicze, takie jak traktory, kombajny;

–Maszyny rolnicze, czyli sprzęty bez dowodów rejestracyjnych - opryskiwacze, przyczepy, brony, pługi, kultywatory itp.

Złomowanie auta Tarnobrzeg – przebieg transakcji

Usługa kasacji pojazdów w Tarnobrzegu od naszej firmy ZŁOM LESTA to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą szybko i sprawnie pozbyć się starego pojazdu. Zapewniamy fachową obsługę oraz szybki i bezpieczny transport wybranego auta.

Klienci mogą również liczyć na kompleksowe usługi, w których wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu są załatwiane za nich, co pozytywnie wpływa na cały proces, jakim jest złomowanie aut Tarnobrzeg.

By procedury, związane ze złomowaniem przebiegły jak najsprawniej, przed kasacją przygotuj następujące dokumenty:

– dowód osobisty/prawo jazdy/inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość;

– dowód rejestracyjny/zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu, np. kserokopia

- dowodu rejestracyjnego potwierdzona na wydziale komunikacji;

– karta pojazdu, jeżeli była wydana, w przypadku niemożności jej odnalezienia wystawiamy zaświadczenie o jej zagubieniu;

– upoważnienie od współwłaściciela, jeśli taki jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym oraz kserokopia dowodu współwłaściciela samochodu;

– KRS/zaświadczenie z CEIDG, jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę + upoważnienie dla przedstawiciela firmy;

– dokument potwierdzający własność (umowa kupna-sprzedaży), jeśli właściciel jest inny, niż ten wpisany w dowodzie rejestracyjnym

W przypadku, gdy współwłaściciel nie może być obecny podczas złomowania, konieczne będzie jego upoważnienie. Po kasacji, wystawimy wszystkie, wymagane zaświadczenia, niezbędne do dopełnienia formalności, związanych ze złomowaniem pojazdu.

Po przekazaniu samochodu do kasacji nasz auto skup wydaje:

– zaświadczenie kasacyjne, niezbędne do wyrejestrowania pojazdu. Zaświadczenie kasacyjne, zwane inaczej zaświadczeniem o demontażu pojazdu, wydajemy w trzech jednobrzmiących egzemplarzach: dla nas, dla właściciela pojazdu oraz dla urzędu. Potwierdzenie oddania samochodu na złom jest niezbędne aby można było zrobić wypowiedzenie OC;

– kartę pojazdu oraz unieważnione tablice rejestracyjne;

– ekwiwalent pieniężny za oddanie pojazdu do naszej stacji (gwarantujemy natychmiastową zapłatę gotówką)

Wyrejestrowanie pojazdu

Do 30 dni od oddania samochodu na nasz auto szrot właściciel pojazdu ma obowiązek do zgłoszenia pojazdu do kasacji z wszystkimi dokumentami, które przekazaliśmy podczas wcześniejszego etapu do wydziału komunikacji. Ponadto fakt ten, należy zgłosić w Towarzystwie Ubezpieczeniowym w celu zakończenia umowy OC. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, możesz zostać zmuszony do zapłacenia kary w wysokości od 200 do 1000 zł.

Pytania i odpowiedzi

– Moje auto nie jeździ. Czy zabierzecie je z podwórka?

Auto skup ZŁOM LESTA w Tarnobrzegu oferuje darmowy odbiór samochodów z miejsca postoju. Zadzwoń pod numer 15 822 94 46 lub 600 703 600 i umów się z naszym przedstawicielem. Dojeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy lawetą pojazdy przeznaczone do kasacji. Transport jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie formalności i płatności dopełniamy na miejscu. ZŁOM LESTA bezpłatnie odbiera własnym transportem nie tylko auta osobowe, ale również autobusy, ciężarówki, busy, motocykle oraz sprzęty rolnicze. Wystarczy zadzwonić pod numer 15 822 94 46 lub 600 703 600 i umówić się na odbiór.

– Ile można zarobić oddając auto na złom?

Przy odbiorze pojazdu wypłacana jest kwota zależna od jego wagi – jest ona podana w dowodzie rejestracyjnym w rubryce G.

Aby dowiedzieć się, jaka jest cena za złomowanie auta, skontaktuj się z naszą firmą, aby otrzymać więcej informacji. Nasze wyceny przygotowujemy bezpłatnie!

Kasacja i złomowanie pojazdów Tarnobrzeg

Kontakt

Zakres usług:

 • skup złomu
 • kompleksowa kasacja pojazdów
 • sprzedaż części samochodowych
 • usługi transportowe oraz
 • usługi dźwigowe
 • skup katalizatorów samochodowych


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do współpracy!
     

Lokalizacje, w którym działamy:

Części samochodowe

Części samochodowe Tarnobrzeg


Poszukujesz części zamiennej do swojego auta?

Znajdziesz ją u nas! Nasza firma posiada bardzo szeroki wybór części do samochodów. Każde z nich są wysokiej jakości, a ich zakup stanowi dla kierowcy dużą oszczędność. W ofercie znajdują się m.in. skrzynie biegów, koła i felgi, oświetlenie, sprzęt audio i części blacharskie, na które bardzo chętnie decydują się osoby posiadające auta francuskie. W razie braku potrzebnego elementu skontaktuj się z naszą obsługą.


Skup katalizatorów

Skup katalizatorów Tarnobrzeg


Masz w garażu zużyty katalizator? Przynieś go do nas!

Skupujemy katalizatory samochodowe z każdego typu pojazdów, maszyn, statków i lokomotyw. Skontaktuj się z nami i zobacz ile Ci zapłacimy. Na ile może wycenić Twój katalizator lokalny mechanik w warsztacie? U nas możesz uzyskać wyższą cenę detaliczną, o czym przekonali się nasi Klienci.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych Tarnobrzeg


Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.