Usługi dźwigowe Tarnobrzeg i okolice

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy powierzone zadania, zachowując najwyższe standardy i konkurencyjną cenę. Oferowane usługi dźwigowe realizujemy w Tarnobrzegu oraz jego okolicach – w rejonie do 50 km. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, które chcą skorzystać z dostarczanego przez nas sprzętu. Wynajem dźwigów przez ZŁOM LESTA jest przystępny dla każdego! Zachęcamy do zapoznania się z naszym wyposażeniem.

Specjalistyczne usługi dźwigowe dostosowane do potrzeb

Podczas prac na wysokościach, takich jak remonty czy rozbiórka budynków, niezbędne są rozwiązania, którym można zaufać. Od wyboru właściwego sprzętu zależy zarówno wygoda pracy, jak i bezpieczeństwo pracowników. Oferowane przez nas usługi dźwigowe w Tarnobrzegu gwarantują pewność, że korzysta się z urządzeń najwyższej jakości. Naszym Klientom świadczymy wynajem dźwigów dopasowanych do konkretnych zadań, a także zapewniamy obsługę operatorską i pełne wsparcie techniczne.

Usługi dźwigowe - Tarnobrzeg

Wśród dostępnego wyposażenia znaleźć można żurawia samochodowego samojezdnego o udźwigu do 32 ton, podnośniki koszowe od 18 m do 28 m, a także ładowarki teleskopowe i koparko ładowarki. Za najwyższą jakość dostarczanych usług odpowiada specjalistyczny sprzęt jak chociażby dźwig Hydros 32 T, posiadający ramię robocze o długości 25 m. Jego długość robocza w poziomie to 20 m, a w pionie 25 m. Ramię można ponadto wydłużyć o kolejne 14 m.

Urządzenia dostępne w ramach usług wynajmu dźwigów wyposażone zostały w trzydziestodwumetrowy, czterosekcyjny wysięgnik o udźwigu do 35 ton oraz siedmiometrowy wysięgnik pomocniczy. Oferowany żuraw samochodowy ma dwie osie skrętne i napęd 8 × 6, dzięki czemu sprawdza się podczas prac na wymagającym terenie.

Kompleksowy wynajem dźwigów w Tarnobrzegu

Gwarantujemy, że przedstawione przez nas wyposażenie spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów. Konkurencyjna cena wynajmu maszyn sprawia, że możemy zaproponować atrakcyjną ofertę, łączącą przystępność z najwyższą jakością. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy z firmą ZŁOM LESTA!

Dźwig Hydros 32 T

Specyfikacja:

 • Długośćramienia robocze 25 m
 • Długość robocza w poziomie 20 m
 • Długość robocza w pionie 25 m
 • Możliwość przedłużenia ramienia o kolejne 14 m

Dźwigi kołowe Hydros T32 produkowane w Stalowej Woli zostały wyposażone w 32 metrowy, czterosekcyjny wysięgnik z możliwością udźwigu 35 ton i 7 metrowy wysięgnik pomocniczy. Żuraw samochodowy posiada dwie osie skrętne i napęd 8x6.

Kontakt

Zakres usług:

 • skup złomu
 • kompleksowa kasacja pojazdów
 • sprzedaż części samochodowych
 • usługi transportowe oraz
 • usługi dźwigowe


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do wspołpracy

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów

Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Usługi dźwigowe

Usługi dżwigowe i transportowe

Świadczymy usługi specjalistycznym sprzętem budowlanym wraz z obsługą operatorską i pełnym wsparciem technicznym.

Dysponujemy żurawiem samochodowym samojezdnym o udźwigu do 32t, podnośnikami koszowymi od 18m do 28m, a także ładowarkami teleskopowymi i koparko ładowarkami.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych

Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.

 • Dane adesowe
 • tel. 15 846 92 78
 • tel. kom. 500 080 866, 500 080 868
 • Jeziórko-Stale, 39-400 Tarnobrzeg
 • lestastale(małpa)wp.pl