Części samochodowe Mielec

Nasza firma Phulesta.pl w Mielcu oferuje swoim klientom szeroki wybór części do samochodów, które są unikatowe i sprawdzone przez wielu techników pod kątem przydatności i długotrwałości. Są one zarówno nowe, jak i używane – to Ty decydujesz, która opcja najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego pojazdu. Oferta obejmuje części zamienne do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Wśród części znajdują się między innymi: silniki, skrzynie biegów, zawieszenia, elementy układu napędowego, hamulcowego, kierowniczego, karoserii, wyposażenia, oświetlenia, akumulatory, oleje i inne. Co jeszcze musisz wiedzieć na temat współpracy z naszą firmą z częściami samochodowymi? Podpowiadamy poniżej!

Sklep auto części Mielec

Jako profesjonalna firma phulesta.pl oferujemy wysokiej jakości części, które są dostosowane do poszczególnych modeli samochodów. Jesteśmy pewni, że takie produkty w niskich cenach dostaniesz jedynie w naszym asortymencie znanych i cenionych marek, takich jak BMW, Audi, Volvo i inne.

Z tego względu wyróżniamy się na rynku innowacyjnością technologiczną i niezastąpioną wiedzą naszych mechaników i techników. Ponadto zapewniamy szybką wysyłkę oraz gwarancję na każdą, wybraną część samochodową. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i zakłady naprawcze. Działamy tak, aby grono klientów zarówno stałych, jak i nowych zawsze było zadowolone z naszych usług.

Jesteśmy także w stanie dostarczyć części na specjalne zamówienie, dzięki czemu można je dostosować do osobistych potrzeb i oczekiwań, jakie masz względem wybierania części samochodowych do swojego auta. Nasza oferta w miejscowości Mielec zachęca mieszkańców do stałych zakupów i transakcji, ponieważ darzymy się nawzajem szacunkiem i zaufaniem. Dołącz do grona zadowolonych konsumentów już dziś!

Części samochodowe Mielec

Sklep motoryzacyjny Mielec

Klienci mogą kupować części w sklepie internetowym phulesta.pl lub odwiedzając nasz stacjonarny punkt handlowy w Mielcu. To zdecydowany plus dla oszczędności czasu i pieniędzy, które możesz zainwestować w resztę potrzebnych akcesoriów, wyposażenia lub utrzymania Twojego samochodu, w jak najlepszej kondycji.

Nasza firma oferuje liczne promocje, dzięki którym zawsze urozmaicamy nasze propozycje i wciąż rozwijamy się w kierunku ich ulepszania. Klienci mogą także skorzystać z usług serwisowych, w tym napraw, wymiany części i wymiany oleju, świadczonych przez naszych profesjonalnych mechaników. Jeśli Twój samochód lub inny pojazd wymaga nabycia nowych, jak i używanych części, to w naszej ofercie zawsze znajdzie się na to rozwiązanie!

Nawet, jeśli nie jesteś pewien, które części samochodowe chciałbyś wymienić, nasi specjaliści chętnie Ci w tym pomogą. Skontaktuj się z nami już dziś! Zadzwoń, napisz maila lub przyjdź bezpośrednio do naszej placówki stacjonarnej, aby cieszyć się efektami udanej transakcji.

Auto części Mielec

Jeśli szukasz części do swojego samochodu, nasza profesjonalna firma phulesta.pl w Mielcu to świetne miejsce, aby je znaleźć. Oferujemy szeroki wybór części, w tym zarówno nowe, jak i używane elementy, w konkurencyjnych i przystępnych cenach. Zapewniamy także usługi serwisowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje auto będzie działało sprawnie i bezpiecznie.

Ponadto obsługa klienta jest u nas na najwyższym poziomie. Cenimy sobie dokładność i ochronę naszych konsumentów pod każdym względem. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, takie jak odpowiednia dokumentacja, a nawet transport części w wybrane przez klienta miejsce. Dodatkowo warto wspomnieć, że nasza placówka działa w sposób ekologiczny i zgodny z przepisami i zasadami prawa ochrony środowiska.

Ekologiczna obsługa jest dla nas bardzo ważna, ponieważ w naszej firmie mamy również złomowanie na terenie Mielca, które wymaga dużej odpowiedzialności i precyzyjności. Wszystkie informacje dotyczące skupu auto części, jak i samego złomowania znajdziesz na naszej stronie internetowej phulesta.pl.

Polecamy również bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych części dla Twojego samochodu i skonstruują wyjątkowo opłacalną ofertę. Skorzystaj z naszej sprzedaży części samochodowych już dziś i ciesz się owocną, niezawodną transakcją motoryzacyjną.

Kasacja i złomowanie pojazdów

Zakres usług:

  • skup złomu
  • kompleksowa kasacja pojazdów
  • sprzedaż części samochodowych
  • usługi transportowe oraz
  • usługi dźwigowe
  • skup katalizatorów samochodowych


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do współpracy!
     

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów


Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Usługi dźwigowe

Usługi dżwigowe i transportowe


Świadczymy usługi specjalistycznym sprzętem budowlanym wraz z obsługą operatorską i pełnym wsparciem technicznym.

Dysponujemy żurawiem samochodowym samojezdnym o udźwigu do 32t, podnośnikami koszowymi od 18m do 28m, a także ładowarkami teleskopowymi i koparko ładowarkami.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych


Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.