Auto części Tarnobrzeg i okolice

Masz problem ze znalezieniem odpowiednich części zamiennych do swojego modelu auta, a nowe są zbyt drogie? W ramach naszej oferty możesz liczyć na wysokiej jakości części samochodowe używane. Dzięki temu szybko przywrócisz swój pojazd do pełnej sprawności niskim kosztem. Części samochodowe oferujemy na terenie miasta Tarnobrzeg, jednocześnie obsługując sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Pod tym względem działamy znacznie sprawniej niż standardowe sklepy z częściami samochodowymi. Podczas demontażu samochodów okazuje się, że wiele elementów nadaje się do dalszego używania. Nie są w żaden sposób uszkodzone ani zbyt mocno zużyte. Takie elementy poddajemy dokładnej selekcji i oceniamy ich stan techniczny. Następnie trafiają one do naszych magazynów, gdzie czekają na nowych nabywców.

Używane części samochodowe na każdą kieszeń

Demontażu pojazdów dokonują wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o to, aby jak najwięcej sprawnych części mogło zostać odzyskanych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę używane części samochodowe przechodzą wnikliwą kontrolę jakości. Jeśli poziom zużycia jest zbyt wysoki, to wtedy trafiają do utylizacji. Natomiast sprawne elementy są spisywane i segregowane, a następnie umieszczone w magazynie firmowym.

Auto części - Tarnobrzeg

Szeroki wybór części

Obecnie w naszych zasobach znajduje się kilka tysięcy różnych części do mniej lub bardziej znanych marek i modeli pojazdów. Dzięki temu masz duże szanse, że odnajdziesz element, którego potrzebujesz. Pomoże Ci w tym specjalny katalog części online. Korzystając z niego, szybko dowiesz się, czy poszukiwana przez Ciebie część znajduje się aktualnie w naszym posiadaniu.

Auto części - Tarnobrzeg
Używane części samochodowe

Części używane z demontażu

Oferujemy części używane pochodzące z samochodów przyjętych do demontażu. Oto co nas wyróżnia:

  ■ udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej na każdą część,
  ■ nasz magazyn to kilkadziesiąt tysięcy części samochodowych, gotowych do powtórnego użycia,
  ■ prowadzimy sprzedaż wysyłkową w kraju
  ■ wszystkie oferowane przez nas części pochodzą z legalnego źródła,
  ■ zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Atrakcyjne ceny

Interesują cię sklepy z częściami samochodowymi – Tarnobrzeg - Stale to lokalizacja, w ramach której działamy oferując części samochodowe praktycznie od ręki. Wszystkie auto części używane są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy otwarci na negocjacje i zawsze chętnie wysłuchujemy propozycji naszych klientów. Gwarantujemy, że zawsze znajdziemy kompromis cenowy. Zainteresowany? Koniecznie sprawdź nasze części w katalogu i skontaktuj się z nami. Jeśli pochodzisz z miasta Tarnobrzeg lub Stalowa Wola, to zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego auto szrot. Z całą pewnością doradzimy odpowiednie rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje.

Kontakt

Zakres usług:

 • skup złomu
 • kompleksowa kasacja pojazdów
 • sprzedaż części samochodowych
 • usługi transportowe oraz
 • używane części samochodowe


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do wspołpracy

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów

Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Wyroby hutnicze

Wyroby hutnicze

Szeroki asortyment wyrobów hutniczych

Sprzedaż wyrobów hutniczych w oparciu o współpracę z przemysłem stalowym i z rozbudowaną siecią dostawców. Daje nam to nieograniczone możliwości w zaspokojeniu potrzeb Odbiorców.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych

Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.

 • Dane adresowe
 • tel. 15 846 92 78
 • tel. kom. 500 080 866, 500 080 868
 • Jeziórko-Stale, 39-400 Tarnobrzeg
 • lestastale(małpa)wp.pl