Cennik skupu złomu stalowego i metali kolorowychAuto złom - cennik | Ceny miedzi | Ceny złomu

Po aktualne ceny zadzwoń na naszą infolinię: 15 822 94 46

Posiadając wiele zbędnych materiałów, które wykonane są z różnego rodzaju metali, warto rozważyć możliwość zarobienia na ich utylizacji. Niezależnie od tego, czy będą to auto części, czy dawne elementy maszyn lub budynków wykonane z miedzi, o opłacalności sprzedaży można dowiedzieć się, analizując cennik skupu złomu stalowego i metalowego. Tarnobrzeg oraz sąsiadujące rejony na Podkarpaciu, jak Stalowa Wola czy Sandomierz, znajdują się w zasięgu naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą, jaką przygotowaliśmy!

Skup złomu stalowego – korzyści ze sprzedaży

Choć na pierwszy rzut oka utylizacja zalegających elementów może wydawać się nieopłacalna, to warto na własną rękę sprawdzić, że pozbywając się starych metalowych komponentów, da się zyskać znacznie więcej, niż można przypuszczać. Nasz skup złomu oferuje cennik bazujący na materiale oraz rodzaju oddawanego towaru. Łatwo domyślić się, że inaczej kształtują się ceny miedzi, a inaczej wyceniony zostanie stalowy fragment auta. Przypominamy w tym miejscu, że świadczone przez nas usługi obejmują Podkarpacie, a przedstawione kwoty nie są uniwersalne na terenie kraju.

                               
Nazwa towaru   Cena za 1 kg*
Złom stalowy cienki N10   1,15 zł
Złom gruby   1,30 zł
Złom żeliwa   1,20 zł
Złom stalowy W13 - wióra   1,20 zł
Złom mosiądzu   18,00 zł
Złom brązu   21,00 zł
Złom miedzi   29,00 zł - 32,00 zł
Złom aluminium - puszki   4,80 zł
Złom aluminium - odlewy   6,00 zł
Złom aluminium - plastyczne   5,80 zł
Złom aluminium - spożywcze   6,50 zł
Złom aluminium - elektryczne   9,50 zł
Złom cynku   wycena indywidualna
Złom ołowiu   6,00 zł - 7,00 zł
Złom stali nierdzewnej   6,80 zł
Złom akumulatorów   2,20 zł
Wiązki samochodowe   14,00 zł
Inne pozycje   wycena indywidualna

* Ceny z dnia 28.12.2021

Ceny złomu na Podkarpaciu

Wśród najpowszechniej występujących materiałów należy bez wątpienia wymienić aluminium. Szerokie przemysłowe zastosowanie sprawia, że jest cenne i łatwo dostępne, dlatego ceny złomu aluminiowego zaczynają się już od 4.80 zł, w przypadku odpadów takich jak puszki czy odlewy, i sięga nawet do 9,50 zł za artykuły elektryczne. W skupie wysokie są również ceny miedzi, która w zależności od stanu może przynieść zysk rzędu 29,00 zł - 32,00 zł za kilogram.

Ogromne korzyści czerpać można także z utylizacji samochodów. Za auto złom cennik przewiduje pozornie niskie ceny za kilogram, jednak rekompensowane są one dużą wagą oddawanych elementów. Zauważalne jest to, chociażby w przypadku akumulatorów czy elementów stalowych lub żeliwnych. W ich przypadku ceny skupu różnią się w zależności od jakości materiału elementu oraz wymiarów – innych kwot należy spodziewać się po blachach czy felgach, a innych w przypadku złomu stalowego przemysłowego.

Obok cen miedzi na Podkarpaciu atrakcyjne są także oferty za inne metale kolorowe. Za kilogram brązu można otrzymać do 21 zł, za mosiądz do 18 zł, a zysk ze sprzedaży ołowiu wyniesie nawet 6,00 zł - 7,00 zł za kilogram. Aby w pełni oszacować korzyści, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas szczegółowym cennikiem skupu złomu stalowego i metali. Nasz skup działający w okolicach Stalowej Woli gwarantuje atrakcyjną cenę przy każdej transakcji.

Klasy Złomu


W2* - Złom kawałkowy poamortyzacyjny o min. grubości 4 mm (np: rury, blachy,kształtowniki, felgi samochodowe, itd.), Wymiary: 1200x500x500 mm
W7**- Złom kawałkowy; o grubości min. 8 mm pochodzący z rozbiórek kolejowych i przemysłowych. Wymiary: 1200x500x500 mm.

Kontakt

Zakres usług:

  • skup złomu
  • kompleksowa kasacja pojazdów
  • sprzedaż części samochodowych
  • usługi transportowe oraz
  • usługi dźwigowe


Jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje współpracy i indywidualne oczekiwania klienta. Zapraszamy do wspołpracy

Kasacja pojazdów

Kasacja i złomowanie pojazdów

Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów na bazie technologii zgodnej z ustawą o odpadach. Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów.

Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu (w Wydziale Komunikacji)


Usługi dźwigowe

Usługi dżwigowe i transportowe

Świadczymy usługi specjalistycznym sprzętem budowlanym wraz z obsługą operatorską i pełnym wsparciem technicznym.

Dysponujemy żurawiem samochodowym samojezdnym o udźwigu do 32t, podnośnikami koszowymi od 18m do 28m, a także ładowarkami teleskopowymi i koparko ładowarkami.

Skup złomu

Skup złomu stalowego i metali nieżelaznych

Prowadzimy skup złomu (złomu stalowego, złomów nieżelaznych i opakowań aluminiowych, puszek po napojach, akumulatorów, auto złom)

Posiadamy specjalistyczne środki transportu wyposażone w żurawie i kontenery, które umożliwiają sprawny załadunek i odbiór surowców od naszych klientów.

  • Dane adesowe
  • 500 080 866
  • Jeziórko-Stale, 39-400 Tarnobrzeg
  • lestastale(@)wp.pl